Fiorentina 5-1 Sassuolo: Pětihvězdičková Viola nezastavitelná

코멘트 · 9 견해

Fiorentina srovnala Levné fotbalové dresy Sassuolo se zemí góly Riccarda Sottila, Lucase Martineze Quarta a Nica Gonzaleze.

Viola měla nabitý program, protože se vracela ze semifinále Coppa Italia, kde prohrála 4:1 s Atalantou, ale stavěla na prvním zápase semifinále Evropské ligy s Clubem Bruggy. Neroverdi se ocitli ve skutečných problémech, když se nacházeli na předposledním místě s Armandem Laurientem, který byl suspendován, a Samu Castillejo, Domenico Berardi, Gregoire Defrel a Marcus Pedersen byli zranění.

Andrea Consigli si hned na začátku připsal dva těžké zákroky po rozích, zatímco Christian Kouame ve skluzu jen tak tak nestačil na stahovačku Riccarda Sotila od postranní čáry.

Sottil prolomil nerozhodný stav, když se prosadil z levé strany a zpoza pokutového území pravačkou zakroutil míč do vzdálenějšího dolního rohu.

Fabiano Parisi ve 28. minutě málem zvýšil na 2:0, ale jeho střela levou nohou se otřela o břevno.

Oliver Christensen zariskoval, když nepředvídal Joshe Doiga, ale dokázal zardousit Thorstvedtův rutinní trestný kop.

Jonathan Ikone objímal postranní čáru a vynutil si zákrok z nejtěsnějšího úhlu, poté se mu nepodařilo hlavou trefit další Sottilův křížný pokus.

Antonín Barák donutil Consigliho k zákroku u bližší tyče a Levné fotbalové dresy Fiorentina zdvojnásobila svůj náskok, když Nico Gonzalez po rohu orazítkoval brankářovy rukavice.

Z této rozehrávky Arthur Melo doplachtil míč na zadní tyč, kde hlavičkoval Lucas Martinez Quarta. Obránce ji věnoval režisérovi Joe Baronemu, který minulý měsíc zemřel.

Pánske Futbalové Dresy

Sassuolo se ihned vrátilo do hry dobře propracovanou akcí, když Kristian Thorstvedt utekl po levé straně Alfredu Duncanovi a z ošemetného úhlu prudce zakončil do horní části branky.

O chvíli později však Levné fotbalové dresy Fiorentina obnovila dvougólový náskok, když Sottilův centr prošel až za Kouameho, ale našel hlavu Nica Gonzáleze.

Gólová smršť pokračovala čtvrtým gólem Violy, když Barák po Sottilově průniku z úhlu překonal ofsajdovou past a skóroval.

Pátý gól během dvanácti minut přišel po dobře odvedené práci, když Nico Gonzalez přehodil Duncana a byl připraven na asistenci Baráka.

V 69. minutě málem přišel šestý gól, Barakova rána z ostrého úhlu se odrazila od vnitřní strany vzdálenější tyče a Consigli předvedl těžký zákrok.

Nico Gonzalez také zahrozil, když z ošemetné pozice přestřelil, zatímco Sottilův akrobatický volej po asistenci Andrey Belottiho mířil těsně vedle.